Лідер CaliVita International Наталія Куровська

CaliVita International

Лидер
Наталья Куровская
Украина, Коломыя
 

Шукайте істину самі

Колись я прочитала серію книг А. Нових "Сэнсэй Исконный Шамбалы" і нарешті зрозуміла, що мені робити з тим потоком інформації, який щодня накриває нас з головою. Сенсей дає пораду своїм учням - вчіться все життя, аналізуйте, шукайте істину САМІ!

Чим більше ви знаєте, тим чіткішу картину того, що вас цікавить, отримаєте. Все просто!

От тепер давайте познайомимося. Мене звати Куровська Наталія. Знаєте, про що я думаю кожного ранку? Я згадую свого улюбленого кіногероя Фореста Гампа і слова його матері: "Life is a box of chocolate…". (Життя - це коробка з шоколадом. І ніколи не знаєш, що у твоїй коробці).

Мені дуже цікаво жити і щодня дізнаватися про щось нове, пізнавати світ і себе у ньому. Я колись довго жила в США і мене вражало відношення американців до життя. Вони хочуть жити довго, якісно і про смерть не думають. А на поминках не плачуть, а усміхаються і продовжують шукати позитив навіть на цвинтарі.

Не знаю, як вам, а мені такий погляд на життя імпонує. Я теж хочу бути здоровою, жити довго і у 80 років мати плани на майбутнє.

Років 15 тому все було типово по-нашому - "поки грім не вдарить…". Так сталося і в моєму житті. Багатотисячні рахунки з клініки виявилися найкращими вчителями. Я дуже чітко усвідомила, що в своє здоров'я потрібно вкладати час і гроші. За 5 років до хвороби, а не за 5 хвилин до смерті.

Потім було прочитано багато книг, прослухано багато інтерв'ю, дебатів, семінарів. Висновок один: організм - це складна біологічна система, якій щодня необхідно 13 вітамінів, 60 мінералів, 20 амінокислот, багато різних ферментів. Постійна нестача хоча б чогось одного веде до хвороби, а декількох - до тяжких захворювань.

До речі, коли ми з чоловіком очікували нашу другу донечку в Америці, мій лікуючий лікар щомісяця видавав мені вітаміни для вагітних безкоштовно! І повірте, моя друга і третя вагітність дуже відрізнялися від першої.

Тоді був низький гемоглобін, 6 пломб в до того здорових зубах, болі в суглобах, депресія. Нам в ті далекі часи не розповідали, що організм вагітної жінки в першу чергу буде рятувати дитину. І всі необхідні вітаміни та мінерали, при їх нестачі, забере у матері. Ось чому жінки після пологів рідко залишаються здоровими. Та й дітки при відсутності вітаміно-мінерального комплексу народжуються кволими та хворобливими.

А ще нам не розповідали, що синтетичні вітаміни гірше засвоюються організмом, а буває, що навіть шкодять. На щастя, в наш час будь-яку інформацію можна знайти та перевірити.

Я прийшла в компанію CaliVita International не за грошима. Хоча можливості будувати інтелігентний та респектабельний бізнес тут дуже великі. Я тут заради здоров'я свого та своїх близьких. І якщо ви знаходите час слухати нісенітниці про БАДи по телебаченню, то, будь ласка, зробіть собі послугу, знайдіть час і почитайте (хоча б задля цікавості), що таке БАД і для чого вони потрібні. А також - у чому полягає "проблема БАД".

Особливо в наш час, коли екологічна ситуація, стреси, тотальне виснаження і отруєння грунтів внаслідок Чорнобиля, а також наша необізнаність привели людство до краю прірви.

Читайте, аналізуйте, шукайте свій шлях! А я бажаю вам та вашим рідним здоров'я та успіху на цьому шляху.

З повагою,
Наталія Куровська

Главная  |  Шукайте істину самі  |  Бизнес-предложение  |  Регистрация  |  

Copyright© 2007-2014, Aleksandr Yezovit. All rights reserved

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape


КОНТАКТ
БЮЛЛЕТЕНЬ
"Здоровье по вашей мерке"


Ваше имя :
Ваш email :
ЩЕЛКНИТЕ  ЗДЕСЬ,
чтобы узнать, как получить
21999 посетителей на Ваш сайт. Бесплатно!


ПРЕЗЕНТАЦИЯ
Онлайн презентация CaliVita International
CaliVita на экране
клипы, ролики, комиксы
CaliVita Video >>


Женский клуб
Замуж за 2 месяца
ЖЕНЩИНА-БОГАТСТВО
как ладить:
- с деньгами,
- c мужчинами
- c самой собой
On-line курс >>